czwartek, 3 stycznia 2013

Cute version?

 Zima staje się wiosną, żeby za chwilę zmienić się w jesień! Takie pomieszanie pór roku wywołało też niewielką zmianę w mojej szafie. Sweterek w kwiaty, który na pierwszy rzut oka zupełnie do mnie nie pasował, powoli mnie do siebie przekonuje. Ale już mam w zanadrzu bardziej "moją", o wiele bardziej pasującą do charakteru propozycję wykorzystania tej spódnicy.
 When winter becomes spring in January, and comming back to be autumn (in January too) it is normal to wear floral sweater :) I have more "me" proposition for this skirt, but today just enjoy of  pastel wersion of me;)All pics by Kubaa <3
jacket - sh 
sweater - bershka (old) 
t-shirt - nike
necklace - centro
skirt - sh
tights - gatta
shoes - centro
bag - h&m (gift) 

5 komentarzy:

  1. Łaczenie odmiennych stylów jak najbardziej jestem na tak, ale sweterek wygląda jak zabrany z dziecięcej szafy i długo eksploatowany.

    OdpowiedzUsuń
  2. w blondzie Ci zdecydowanie lepiej :(

    OdpowiedzUsuń
  3. wole Cie w blond ;)

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś i dobrnęłaś lub dobrnąłeś do tego miejsca. Będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją opinią lub historią w komentarzu.
Dodam tylko, że wokół siebie mam tak wielu ludzi, z których zdaniem się liczę, że na wstępie podziękuję za "konstruktywną krytykę".

Oczywiście, to moje poletko i kiedy uznam, że Twój komentarz psuje mi humor (albo jest spamem), to go usunę.

Życzę Ci pełnego uśmiechu dnia (lub nocy) i dziękuję, że jesteś:)
sMiriam