czwartek, 23 maja 2013

I lost my HarleyCałe moje blogowanie to przede wszystkim zabawa. Z samą sobą, ze stylami, z miksowaniem zupełnie różnych ciuchów. Zabawa też ze zdjęciami, chociaż na nią zazwyczaj nie mam czasu i chęci. 
Dziś moja ukochana czerń, w wersji najbliższej memu sercu. Buciory, skórzana kurtka, niby skórzane getry i łańcuch. No i wielka torba, która od niedawna jest moją nr 1! Mieści cały niezbędny dobytek:) 


My blogs experiences are fun. Fun for me, fun with connections many clothes. Fun with pics and editing. Usually I have no time to changing pics. Now, when I have to stay at home due to health problems, I tried;) 
Today I want to show you my lovely colour, black. In the best version, rock! 
Haevy boots, leather jacket and chains. And my no 1 bag nowadays! It is so comfortable, when I can take everything with me:) 
Batman power!:)  

leather jacket - bershka
t-shirt - h&m kids 
leggings - from Agart At (<3)
boots - aldo
bag - sisley (from Agart At)
chain - h&m (the same than here)


All pics by Kubaa <3

smiriam 

4 komentarze:

  1. hah podobno duże torby do małej drobnej dziewczyny zaburzają proporcje jej sylwetki... co ciekawe i Ciebie wszystko ładnie gra! :) Ładnie !

    OdpowiedzUsuń
  2. Batman nananana... Super zestaw! Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wyglądasz super. Stylizacja ostra, niebanalna i bardzo kobieca.

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś i dobrnęłaś lub dobrnąłeś do tego miejsca. Będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją opinią lub historią w komentarzu.
Dodam tylko, że wokół siebie mam tak wielu ludzi, z których zdaniem się liczę, że na wstępie podziękuję za "konstruktywną krytykę".

Oczywiście, to moje poletko i kiedy uznam, że Twój komentarz psuje mi humor (albo jest spamem), to go usunę.

Życzę Ci pełnego uśmiechu dnia (lub nocy) i dziękuję, że jesteś:)
sMiriam