środa, 17 lipca 2013

Golden black


Każde kolejne ubranie tej bluzy wywołuje u mnie uśmiech i przyjemny dreszczyk. Uwielbiam! 
Przypadkiem odkryłam tę słodką, maleńką torebkę w szufladzie, więc wybór reszty stroju był już oczywistością. Połączenie czarnego ze złotym wydaje mi się tak idealne, pełne i moje, że dziś nie wyobrażam sobie nie mieć tej bluzy, tych butów czy tej pięknej torebeczki - małego dzieła sztuki, niemal wyżebranego z perełek odkrytych przez moją Mamę:)


Every single moment when I wear this blouse is more and more amazing. It makes me smile every time. I adore it! I descovered this little bag by chance and I had no doubt what clothes I get more. 
For me connection of black and gold is so perfect, so elegant, smart, just mines. I can not imagine to not have today the blouse, the shoes, the bag... Piece of art, for which one I almost begged my Mum :)

jacket - denny rose 
dress - gift
shoes - morgan
bag - vintage (gift from Mum)
bracelet - DIY


All pics by my lovely Sis, Kornelia:*

smiriam
3 komentarze:

  1. j'aime bien le bracelet et les chaussures, mais je trouve la tenue un peu too much à mon goût!! :)
    ♥ http://wildlysweet.blogspot.fr ♥

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś i dobrnęłaś lub dobrnąłeś do tego miejsca. Będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją opinią lub historią w komentarzu.
Dodam tylko, że wokół siebie mam tak wielu ludzi, z których zdaniem się liczę, że na wstępie podziękuję za "konstruktywną krytykę".

Oczywiście, to moje poletko i kiedy uznam, że Twój komentarz psuje mi humor (albo jest spamem), to go usunę.

Życzę Ci pełnego uśmiechu dnia (lub nocy) i dziękuję, że jesteś:)
sMiriam