środa, 10 października 2012

Almost in autumn colors


Jesieni w jesieni coraz mniej. Niby liście w kolorach złota, ale jakieś smutne i brzydkie. Niby zimno, a ciepło. Niby chcę już zimy, ale jednak staram się odnaleźć jakąś małą radość z tej obecnej pory roku. 
Wykorzystując jeszcze znośną pogodę łączę krótką spódnicę z ciepłymi (i granatowymi, choć na zdjęciach czarnymi) zakolanówkami i śmigam przez miasto. 
Zdjęcia robiła Kornelia, moja Sis, która ciągle się uczy. Mam nadzieję, że z każdym postem będzie jej szło coraz lepiej. :) 

 Autumn, like no autumn. Leafs aran't nice like always, weather changes every moment. I'm still waiting to winter but I try to take this time of year. I mix short dress with dark blue (not black, like in the pics) socks and just make my day better.
Pics by my loveli Sis, Kornelia. She is still learning about taking pictures, but I'm pretty sure that every post will be easier for her:) All pics by Kornelia (my Sis!)


heels - aldo
socks - calzedonia
skirt - nn
blouse - stradivarius
vest - nn
bag - i am
shawl - gift from Mum

8 komentarzy:

 1. Nice pictures. Great.

  http://fashiondenis.blogspot.sk/

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna torebka! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny zestaw! Torebka i spódnica są wspaniałe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę piękna torebka ;) Ogólnie bardzo skomponowany cały look. ;)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś i dobrnęłaś lub dobrnąłeś do tego miejsca. Będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją opinią lub historią w komentarzu.
Dodam tylko, że wokół siebie mam tak wielu ludzi, z których zdaniem się liczę, że na wstępie podziękuję za "konstruktywną krytykę".

Oczywiście, to moje poletko i kiedy uznam, że Twój komentarz psuje mi humor (albo jest spamem), to go usunę.

Życzę Ci pełnego uśmiechu dnia (lub nocy) i dziękuję, że jesteś:)
sMiriam