niedziela, 10 marca 2013

I'm a virgin!


Czarny to kolor, który mi towarzyszy bez względu na porę roku, pogodę i humor. Zdjęcia robiliśmy w środę, gdy pogoda była majowa, a mnie ani na monet nie przyszło do głowy skoczyć w wiosenne kwiaty. Uwielbiam ten stój, wszystkie jego elementy i to, że na zdjęciach jestem opalona ;) Było biało, jest czarno. Był Rynek, jest Rynek. Były hejty, będą hejty. Ja robię swoje :)


I love black colour! No matter on weather, season or my humour! We took pictures on Wednesday, weather was like in May. I didn't think about flowers any moment! I love this combination! Every single piece of and everything together! And my tanned skin;) I showed you in white, today me in black.Zachęcam do obejrzenia wszystkich zdjęć:) I hope you will see all the pics!:)leather jacket - bershka 
t-shirt - sh + DIY by my friend
jeans - gina tricot 
shoes - aldo
bag - vintage - gitf from Mum 
blue ring - h&m 
silver ring - from Lviv
bracelet - h&m
watch - gift from Mum 
necklace - glitter


All pics by Kubaa <3 :*

M. 

5 komentarzy:

 1. hehehe świetna koszulka! a hejtami się nie przejmuj, są i będą;) wiadomo, takie słowa można sobie przemyśleć, ale i tak powinnaś robić swoje będąc ubogaconą o "dobre rady":) ważne że masz z tego masz z tego radość .

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie rozumiem po co ktoś miałby hejtować. Czarny bardzo uniwersalny kolor, w którym wyglądasz bardzo dobrze :D

  OdpowiedzUsuń
 3. pewnie:) łatwiej napisać "hejty" niż zastanowić się nad czyjąś krytyką:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. poprzednia notka-> pierwszy komentarz -> krytyka. Wiele pozostałych -> hejty. I nie będę się zastanawiać nad tym, czy dla kogoś kto nie ma odwagi nawet się podpisać jestem, czy nie jestem najpiękniejsza. :)

   Usuń
 4. bluzka jest świetna! i kolor paznokci też!

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś i dobrnęłaś lub dobrnąłeś do tego miejsca. Będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją opinią lub historią w komentarzu.
Dodam tylko, że wokół siebie mam tak wielu ludzi, z których zdaniem się liczę, że na wstępie podziękuję za "konstruktywną krytykę".

Oczywiście, to moje poletko i kiedy uznam, że Twój komentarz psuje mi humor (albo jest spamem), to go usunę.

Życzę Ci pełnego uśmiechu dnia (lub nocy) i dziękuję, że jesteś:)
sMiriam