poniedziałek, 24 czerwca 2013

Как и в царской России!Ten krótki żakiet całkowicie definiuje to, co mogę określić moim stylem. Jest czarny, w złote hafty, został wyprodukowany w Europie, jest doskonałej jakości i jest wyjątkowy. 
Ciągle eksperymentuję z kolejnymi ubraniami, fasonami, stylami, jednak połączenie czerni i złota, podkreślenie kobiecości i nietuzinkowość tworzą wspólnie styl, w którym czuję się najlepiej. This jacket defines something, what I can named 'my style'. It is black, with golden embroidery, made in Europe, perfect quality and it is extraordinary. 
I try new kind of clothes all the time. I try new styles, colours, materials, but mix black and golden colours has always first place in my hart! short jacket - denny rose (from Agart At)
skirt - h&m
shoes - kazar 
bag - vintage (gift from Mum)
ring - local shop


All pics by Kubaa <3

smiriam

4 komentarze:

  1. zdecydowanie jestem na tak, jeśli chodzi o ten żakiet :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękny żakiet. Bardzo podoba mi się to połączenie :)

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś i dobrnęłaś lub dobrnąłeś do tego miejsca. Będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją opinią lub historią w komentarzu.
Dodam tylko, że wokół siebie mam tak wielu ludzi, z których zdaniem się liczę, że na wstępie podziękuję za "konstruktywną krytykę".

Oczywiście, to moje poletko i kiedy uznam, że Twój komentarz psuje mi humor (albo jest spamem), to go usunę.

Życzę Ci pełnego uśmiechu dnia (lub nocy) i dziękuję, że jesteś:)
sMiriam