środa, 27 lutego 2013

Just wear what you like

 Ostatnio doceniam każde wolne 10 minut, które spędzam w środkach transportu. Właśnie dla kilku, kilkunastu minut (czasem nawet szaleńczych 30) taszczę ze sobą w torbie ulubione magazyny modowe, bo własnie przemieszczając się mam szansę przeczytać chociaż 2, 3 artykułu. Ale nie narzekam, lubię taki bieg. Właśnie w takie dni sprawdzają się jeansy, wygodne (!) szpilki i ciepłe "futerko". Lubię tę torbę, chociaż muszę ją nosić w ręce. Jedyne, co nie podoba mi się w związku z ta stylizacją to fakt, że prezentowana na zdjęciach, ulubiona bransoletka z h&m tego dnia, gdy robiliśmy zdjęcia, odpięła mi się i została gdzieś na ulicach koło Rynku. Mam nadzieję, że trafiła w dobre ręce:)
 My days are so fast nowadays. I am happy when I have a few minutes in tram or bus, sometimes 30! I can read my favourites magazines then. I don't complain, I like to live so fast. On the days like they are last time, I prefer comfortable sets: jeans, comfy (!) heels and warm "fur". The sad is, that few hours after we took the pics, I lost this bracelet... Somewhere near of the Main Square on Krakow... I hope that it is on good hand right now! :)

 "fur" - Marks &Spencer (kids) - sh 
shawl - from my Mum closet 
jacket - orsay 
blouse - love kills slowly
jeans - h&m kids
shoes - centro
bag - I am 
earmuffs - terranova
gloves - mohito
RIP bracelet - h&m 
All pics by my love, Kubaa <3
:*M. 

3 komentarze:

Cieszę się, że jesteś i dobrnęłaś lub dobrnąłeś do tego miejsca. Będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją opinią lub historią w komentarzu.
Dodam tylko, że wokół siebie mam tak wielu ludzi, z których zdaniem się liczę, że na wstępie podziękuję za "konstruktywną krytykę".

Oczywiście, to moje poletko i kiedy uznam, że Twój komentarz psuje mi humor (albo jest spamem), to go usunę.

Życzę Ci pełnego uśmiechu dnia (lub nocy) i dziękuję, że jesteś:)
sMiriam