środa, 19 czerwca 2013

Welcome on board!


Koleżanka, gdy zobaczyła mnie w tych butach spytała, czy są wygodne. Z uśmiechem na twarzy odpowiedziałam: nie, jak diabli! Ale za to jak wyglądają! :) 
Jednak moja jakże błyskotliwa ocena tych butów po 7 godzinach uległa zdecydowanej zmianie - te buty to zuooo jeśli mam w nich spędzić cały dzień. Tak na 2, max 3 godziny - super (czyli: przeżyję, jakoś dam radę, oh, przykleję plaster i będzie świetnie) ;). 
Jednak prawdziwą bohaterką tego setu powinna być torebka! 
Fiorelli za 12 zł! Jednak czasem intuicja mnie nie zawodzi i kiedy powiedziała: wejdź do tego śmierdzącego szmateksu, tam znajdziesz coś wyjątkowego, nie kłamała!


My colleague, when we met, asked me: are the shoes comfortable? 
I told her (with a big smile) damn not! But how amazing they look! 
I changed my mind 7 hours later. These kind of shoes are amazing, but only for 2- 3 hours. And it is great (ok, I will survive, I put a plaster, I can do it!) ;)
But te real heroine of the outfit is my bag - Fiorelli for 3 $! :)
I have to listen to my intuition! Something told me: you should walk inside the stinking second- hand, where the treasure is waiting or you! It was true! :) 


skirt, blouse - orsay
anchor - h&m
shoes - allegro
bag - fiorelli (sh)
bracelet - with swarovski crystals (gift from Mum) 

All pics by Kubaa<3

smiriam

2 komentarze:

  1. jak marynarsko :D bardzo fajnie. buty sa dosyc mocne, ale mi to nie przeszkadza. zauroczyl mnie naszyjnik z kotwiczka :)
    zapraszam do mnie :
    www.ewadymek.blogspot.com

    skomentuj a do Ciebie wroce :)

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś i dobrnęłaś lub dobrnąłeś do tego miejsca. Będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją opinią lub historią w komentarzu.
Dodam tylko, że wokół siebie mam tak wielu ludzi, z których zdaniem się liczę, że na wstępie podziękuję za "konstruktywną krytykę".

Oczywiście, to moje poletko i kiedy uznam, że Twój komentarz psuje mi humor (albo jest spamem), to go usunę.

Życzę Ci pełnego uśmiechu dnia (lub nocy) i dziękuję, że jesteś:)
sMiriam